0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Ürün Kodu: GB-036

Açıklama: Görseldeki modelin çerçeve kısmında marmara mermeri kullanılmış olup, baş taşının gövde kısmında ise 1. sınıf kaliteli hint graniti kullanılmıştır. Tek kişilik mezar baş taşı ve iki kişilik baş taşı özel kesim olarak imal edilebilmektedir. Görselde yer alan baş taşının kenar kısımlarına el işçiliği ile çeşitli motifler eklenmiştir. Model görselindeki mezar baş taşı 6 cm ve 8 cm kalınlığında ki marmara mermerine uygulanabilmektedir. Gövde kısımda kullanılan granit ise (verde star, absolute black, new imperial, blue pearl, star galaxy, g20,verde guatemala) olarak sınıflandırılmaktadır. Görselde ki modelde marmara mermeri 2 cm kalınlığında oyularak içerisine baş taşı yazılarının yer aldığı granit taş yapıştırılmıştır. Granit taşların bazı çeşitlerinde kalın taş üretimi yoktur. Baş taşları 2 cm den yapıştırma yapılarak istenilen kalınlık elde edilmektedir. Baş taşı yazı stili ve yazı rengi opsiyoneldir.

İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına sütun ve vazo seçimi yapabilirsiniz.

Granit baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

783 kez görüntülendi