0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Ürün Kodu: MB-047

Açıklama: Görselde ki model marmara mermerinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı ve iki kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselinde ki mezar baş taşı 4 cm, 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlığında ki Marmara mermerine uygulanabilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına vazo seçimi yapabilirsiniz.

Mezar baş taşı önünde bulunan kitabe baş taşlarına ise vefat edenin ismi ayrı yazılmaktadır. Kitabe baş taşlarının kalınlığı 6 cm, 8 cm, 10 cm olacak şekilde Marmara mermerinden imal edilmektedir.

Kitabe baş taşı modeline porselen resim uygulaması ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

761 kez görüntülendi