0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Ürün Kodu: RB-028

Açıklama: Görselde ki model 1. sınıf kaliteli hint granitinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselindeki mezar baş taşı 2 cm, 4 cm kalınlığında ki granit taşlara(verde star, absolute black, new imperial, blue pearl, star galaxy, g20, verde guatemala) uygulanabilmektedir. Granit taşların bazı çeşitlerinde kalın taş üretimi yoktur. Baş taşları 2 cm den yapıştırma yapılarak istenilen kalınlık elde edilmektedir. Görselde ki baş taşının arka kısmında 4 cm kalınlığında marmara mermeri kullanılmıştır. Görselde ki granit taşın kalınlığı 2 cm ‘dir. Baş taşı yazı stili ve yazı rengi opsiyoneldir.

Granit baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

744 kez görüntülendi