0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Ürün Kodu: RB-006

Açıklama: Görseldeki model 1. sınıf kaliteli hint granitinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselindeki mezar baş taşı 4 cm, 6 cm kalınlığında ki granit taşlara(verde star, absolute black, new imperial, blue pearl, star galaxy, g20, verde guatemala) uygulanabilmektedir. Granit taşların bazı çeşitlerinde kalın taş üretimi yoktur. Baş taşları 2 cm den yapıştırma yapılarak istenilen kalınlık elde edilmektedir. Baş taşı yazı stili ve yazı rengi opsiyoneldir.

İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına sütun ve vazo seçimi yapabilirsiniz. Görselde ki model de CNC resim çizim uygulaması yapılmıştır.

Granit baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

810 kez görüntülendi