0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Hakkımızda

Uzun bir süredir yaptığımız araştırma çalışmaları sonucunda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına internet sitemizi sizlerin beğenisine ve hizmetine sunuyoruz.  İstanbul’ da ki çalışanların zamandan tasarruf edebilmeleri adına ” Siz gelmeyin, Biz gelelim” sloganı ile yola çıktık ve siz değerli müşterilerimizin mermer atölyelerini gezmeden, Mermer, Granit ve Mozaik mezar modellerini gönül rahatlığı ile seçebilmesi ve bilgi alabilmesi için  mezaryapimisleri.com internet sitesini faaliyete geçirdik.

Mezar yapım işleri firması olarak mezar yapımı, mezar onarımı alanlarında sektörde ki diğer firmalara göre misyon, vizyon ve kalite politikası ile hareket ederek, istanbul il/ilçe ve köylerinde ki tüm mezarlıklar da çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

Firmamız;

Granit mezar modelleri
Mermer mezar modelleri
Mozaik mezar modelleri
Mezar baş taşı modelleri
Mezar aksesuar çeşitleri
Mezar peyzaj ve çiçeklendirme hizmetleri ile geniş bir ürün kataloğuna sahip olmakla birlikte, müşterilerine uygun mezar fiyatlarını sunarak, müşterilerini en doğru şekilde bilgilendirme ve yönlendirmesi ile sevdiklerinize ait kabristanların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile özenle yapabilmeyi arzu etmektedir.

Unutmamalıyız ki, Sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediye sabır ve dualarımızdır…

Misyonumuz

Mezar yapım işleri . com ; geniş ürün yelpazesi ile müşterilerini bilgilendirmeyi ve hatasız iş bilinci içerisinde çalışmayı hedefleyip bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Mezar yapım işleri . com; sektöre uygun olarak hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin taleplerine daha hızlı çözüm üretmek ve bu taleplere karşılık verebilmektir.

İşletmemiz ” Global düşünüp, Yerel davranmayı ” kendisine vizyon edinmiş olup, bu vizyon doğrultusunda sektörde marka olabilmeyi hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Mezar yapım işleri . com kendi sektörünün en güvenilir
şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir.

Bu bilinç ile Mezar yapım işleri . com yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için gelişen teknolojiyi takip etmek, çalışmak, her daim gelişime ve yeniliğe açık olmak.

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak.

Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

 

mezarbastasi.com Mezar Yapım İşleri Kuruluşudur.