0 533 120 32 30 ||| 0 216 706 07 34

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Ürün Kodu: MB-090

Açıklama: Görselde ki model marmara mermerinden imal edilmiştir. Baş taşı modeli özel kesim olarak imal edilebilmektedir. Lahit (Katlı Mezar) mezar yerlerinde tercih edilmektedir. Model görselinde ki mezar baş taşı 6 cm, 8 cm ve 10 cm ve üstü kalınlığında ki Marmara mermerine uygulanabilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına sütun ve vazo seçimi yapabilirsiniz.

Baş taşı modeline porselen resim uygulaması ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

726 kez görüntülendi